O nas

SYNGIA to pierwsza w Polsce firma doradcza dla podmiotów o profilu produkcyjnym i dystrybucyjnym sektora farmaceutycznego z tak szerokim zakresem usług doradczych
i audytorskich. Naszym celem jest doradzanie i koordynowanie działań mających na celu usprawnienie i rozwój biznesów naszych Klientów. Wierzymy, że zdobyta przez nas wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje to doskonały klucz do sukcesu. Branża farmaceutyczna jest obszarem, stanowiącym ogromne wyzwanie dla niejednego przedsiębiorcy. Jesteśmy po to by pomagać.

4
Wdrażanie i monitorowanie

Ostatni etap implementowania zmian zawsze wymaga dodatkowej uwagi. Dlatego nasza rola nie kończy się na doradztwie. Śledzimy rozwój każdego procesu i jego wpływ na funkcjonowanie firmy. Zależy nam, by przekazywana wiedza znalazła odzwierciedlenie
w przyszłych zwiększonych zyskach firmy.

3
Budowanie


By wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego Klienta, staramy się wdrażać efektywne rozwiązania na przyszłość. Naszym celem jest wprowadzenie korzystnych i trwałych zmian. Konsultujemy i pomagamy, by stworzyć sprawnie działającą organizację.

2
Projektowanie


Świadomi indywidualnych potrzeb klienta przygotowujemy strategię, która umożliwi stały wzrost firmy. Pomagamy formułować i sprawdzać poprawność dokumentacji prawnej, w celu zapewnienia, że firma spełnia wszystkie wymogi regulacyjne.

1
Planowanie


Współpracę rozpoczynamy od zapoznania się z potrzebami
i oczekiwaniami Klienta, co niewątpliwie ma ogromny wpływ na końcowy wynik. Następnie dokonujemy rozeznania
i analizy stanu obecnego. Odpowiednio przygotowani przystępujemy do kolejnego etapu realizacji usług.

Dlaczego wybrać nas?

W SYNGIA każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie. Dzięki zespołowej pracy tworzymy wyjątkową ofertę usług audytorsko - doradczych. Naszą wiedzę teoretyczną uzupełnia wieloletnie zaplecze doświadczeń.

  • Oferta SYNGIA to szerokie zaplecze usług audytorskich i doradczych
  • Cieszymy się zaufaniem wśród dużej liczby naszych kontrahentów
  • Pozostajemy w stałym kontakcie z klientem
  • Konsekwentnie realizujemy strategie
  • Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania
  • Działamy szybko i sprawnie
O nas Informujemy o zmianie siedziby spółki. Nowy adres to ul. Działkowa 56, 02-234 Warszawa